Weltex – najlepsze systemy przeciwsłoneczne

Zachęcamy do lektury!

Firma Weltex pod 25 lat zajmuje się profesjonalną produkcją oraz montażem żaluzji, rolet, moskitier i plisów. Zajmujemy się dostarczaniem naszym klientom systemów przeciwsłonecznych najwyższej jakości. Gwarantujemy idealne dopasowanie naszych systemów do każdego rozmiaru okna. Nasza firma działa na terenie Łodzi, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego, Brzezina, Strykowa i okolic. Więcej o naszej działalności dowiesz się na https://www.facebook.com/roletyWeltex.

Rolety, plisy, żaluzje, moskitiery – tradycja od 25 lat

W ofercie sklepu Weltex znajdziesz szeroki wybór żaluzji (żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane), rolety materiałowe (rolety materiałowe w prowadnicach dzień noc, rolety materiałowe w prowadnicy z maskownicą Besta, rolety rzymskie, rolety wolnowiszące) plisy (plisy do okien dachowych, plisy do okien typowych) moskitiery (moskitiery drzwiowe na zawiasach i przesuwne, moskitiery okienne). Sprawdź pełną ofertę sklepu na www.weltex.pl.

Rolety

Rolety materiałowe poziome w prowadnicy z maskownicą to klasyczne, najczęściej wybierane rozwiązanie jeśli chodzi o rolety. Mają za zadanie do minimum ograniczyć przenikanie światła dziennego do pomieszczenia. Stanowią doskonałą ochronę przed słońcem oraz nagrzewaniem się pomieszczenia. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów i tkanin.

Rolety rzymskie są natomiast połączeniem zasłon oraz nowoczesnych rolet. Doskonale pełnią te dwie funkcje. Będą idealnym dopełnieniem każdego pomieszczenia – zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego. Dzięki nim wnętrza stają się dużo cieplejsze i przyjemniejsze.

Rolety poziome wolnowiszące to doskonały wybór zarówno do domów jak i biur, ponieważ niezwykle estetyczne, a także stanowią piękną ozdobę okna. Można je zamontować na ścianie, do sufitu we wnęce okiennej, a także na skrzydle okiennym w wersji mini.

Wszystkie rolety dostępne są w szerokiej gamie kolorów i tkanin.

rolety-weltex.pl-2

Rolety materiałowe w prowadnicach dzień/noc

Rolety materiałowe typu dzień/noc to doskonałe połączenie klasycznych rolet materiałowych i tradycyjnych żaluzji. Poprzez zastosowanie dwóch warstw materiału, na którym naprzemiennie występują transparentne oraz zaciemniające pasy z łatwością można regulować natężenie światła w pokoju. Rolety dzień/noc mogą z powodzeniem zastąpić firanki czy zasłony.

Plisy

Plisy do okien typowych to rozwiązanie, które umożliwia zasłanianie dowolnej części okna od dołu i od góry. W ostatnim czasie zyskały dużą popularność, ponieważ są niezwykle funkcjonalne – są w stanie wprowadzić we wnętrzu dokładnie taki poziom zaciemnienia, jakiego potrzebujemy. Najczęściej wybierane są jako system przeciwsłoneczny w domach i biurach.

Plisy dachowe to rozwiązanie kierowane do posiadaczy okien dachowych różnego rodzaju. Tak jak poprzedni model – są skonstruowane tak, by móc zasłonić fragment okna zarówno z dołu jak i z góry. Plisy dachowe stanowią doskonałą ochronę przed nagrzaniem poddasza.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*