Usługi kamieniarskie

Zachęcamy do lektury!

Zakład Kamieniarski Wicherek już od 1947 roku świadczy swoje usługi nie tylko na terenie i w okolicach Poznania, lecz także na rynkach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni dziesięcioleci w połączeniu z nowoczesną technologią sprawiają, że możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości nagrobki i pomniki cmentarne wykonane z kamienia naturalnego. Sprawdzone oraz innowacyjne metody sprawiły, że zdobyliśmy uznanie i zaufanie wielu pokoleń klientów. Dbając o kontynuację rodzinnych tradycji, pilnie śledzimy trendy w tej branży i doskonalimy technologię realizacji naszych zamówień. Posiadając własną pracownię kamieniarską, nasza firma nastawiona jest nie tylko na współpracę z klientem indywidualnym, lecz także zajmuje się też zleceniami przyjętymi od firm i przedsiębiorstw.

Surowcem, który zazwyczaj poddawany jest naszej obróbce, jest doskonały gatunkowo granit, pozyskiwany wyłącznie od sprawdzonych zagranicznych dystrybutorów. Działając na przestrzeni dekad, przekonaliśmy się, że ten materiał jest nie tylko niezwykle trwały i efektowny, lecz także i przystępny finansowo. Dbając o wysoką jakość produktów, stawiamy na wytrzymałość i trwałość, a wykonane przez nasz zakład nagrobki i pomniki do dziś można podziwiać, pomimo wpływu czynników zewnętrznych oraz upływu kilkudziesięciu lat.

Obecnie, dysponując doskonale wyposażonym parkiem maszynowym, jak i pracownią kamieniarską, nasza firma zapewnia wiele wzorów, odcieni granitów i ma możliwość terminowej realizacji naszych projektów w dowolnej estetyce. Nasi specjaliści kładą nacisk nie tylko na jakość surowca, ale dopracowują każdy, nawet najmniejszy detal, mając na uwadze zamierzony efekt. Dodatkowo nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra za pomocą wprowadzania coraz to nowszych usprawnień, technologii i maszyn, ciągle pogłębia swoją wiedzę i doskonali umiejętności.

Specjalizując się w branży kamieniarskiej od dziesiątek lat, służymy naszym klientom radą i pomagamy w wyborze odpowiedniego produktu. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, mając na względzie nie tylko jak najlepszą jakość naszych nagrobków i pomników, lecz także i finansowe możliwości klientów indywidualnych. Służymy pomocą i radą na każdym etapie współpracy i razem znajdujemy optymalne rozwiązania. Zamawiając u nas nagrobek lub pomnik, zyskują Państwo pewność, że projekt zostanie zrealizowany w terminie, a kadra najlepszych rzemieślników z Poznania spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Z pełną ofertą można się zapoznać na stronie http://www.poznan.nagrobki-wicherek.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*