Producent wyrobów z Terrazzo

Zachęcamy do lektury!

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy producentem wyrobów z Terrazzo. Jest to element, który w nowoczesnym budownictwie jest bardzo często wykorzystywany. Tworzone są z niego płytki, elewacje zewnętrzne oraz parapety i cokoliki.

Nasza firma od początku założenia stawia na najwyższą jakość produktów, dzięki którym zdobyliśmy ogromne grono stałych klientów. Oferowane przez nas produkty wykorzystywane są przez deweloperów oraz osoby prywatne remontujące swoje domy. Nasze produkty, które znajdą Państwo pod adresem strony: http://zagorski-terrazzo.pl cechują się estetyką oraz trwałości, a także przystępną ceną. Dzięki temu często wykorzystywane są w biurach, obiektach handlowych, halach dworcowych oraz w budownictwie mieszkaniowym.

płytki

płytka

Do produkcji naszych elementów z Terrazzo wykorzystujemy najwyższej jakości cement portlandzki w kolorze białym oraz szarym, różnego rodzaju pigmenty, a także różnego rodzaju kruszywa dostosowane do potrzeb naszych klientów. Dzięki temu nasze produkty można dopasować do praktycznie każdej kolorystyki i wystroju wnętrza, w którym się znajdą. W procesie produkcji wykorzystujemy bardzo nowoczesne urządzenia sprowadzone z Niemiec, które działają w technologii wibroprasowania. Jest to bardzo nowoczesna metoda, która nadaje produktom wysokiej jakości i wytrzymałości. Oferowane przez nas produkty z Terrazzo służą naszym klientom przez wiele lat.

podłogi


Dzięki ponad czternastu latom doświadczenia oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu uzyskaliśmy perfekcje, oraz doskonałą jakość wykonania niespotykaną u konkurencji. Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2012 roku i dzięki odkupieniu od FSO zakładu produkcyjnego na warszawskim Żurominie możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasze produkty są odporne na ścieranie oraz niskie temperatury. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do skorzystania z usług firmy Zagórski Terrazzo. Gwarantujemy wysokiej jakości produkty oraz szybką realizację specyficznych zamówień. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane oraz osoby prywatne, które za niewielką cenę pragną wyremontować swoje domy. Pełna oferta dostępna pod adresem: http://zagorski-terrazzo.pl

Zagórski

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*