Montersi dystrybutorem Satel już od 10 lat

Zachęcamy do lektury!

Dwie polskie marki – Montersi oraz Satel – od ponad 10 lat współpracują w zakresie dostarczania instalatorom urządzeń do inteligentnych systemów zabezpieczeń, w tym systemów alarmowych, systemów monitoringu i systemów przeciwpożarowych.

Montersi to polska firma zajmująca się sprzedażą urządzeń do systemów zabezpieczeń oraz szkoleniem współpracujących z firmą instalatorów. Z kolei Satel to polska marka zajmująca się projektowaniem, produkcją i dystrybucją innowacyjnych urządzeń i podzespołów. Jej główne atuty to różnorodna oferta i znakomita jakość wszystkich produktów. Pełne informacje dostępne na stronie https://www.montersi.pl/satel-integra

Innowacyjność i różnorodność oferty Satel

sat7

Urządzenia Satel są innowacyjne i charakteryzują się eleganckim i nowoczesnym wykończeniem. W ofercie znajdziemy między innymi podzespoły i produkty do systemów alarmowych, urządzenia do automatyki domowej, do sygnalizacji pożarowej, urządzenia i podzespoły do kontroli dostępu, urządzenia do systemów telewizji przemysłowej (monitoringu) i wiele innych.

Satel jest marką cenioną na całym świecie i cieszącą się ogromnym zaufaniem klientów oraz partnerów biznesowych. Urządzenia Satel dostępne w asortymencie sklepu Montersi będę znakomitym zakupem dla instalatorów, którzy mogą instalować je na zamówienie swoich własnych klientów.

Warto podkreślić, że Satel to w 100% polska firma, która funkcjonuje od 1990 roku i zatrudnia ponad 280 pracowników. Od tego czasu z powodzeniem zdobywa zagraniczne rynki zbytu, a obecnie sprzedaje swoje produkty w ponad 50 krajach. W asortymencie posiada ponad 400 produktów, z których można tworzyć systemy dopasowane do indywidualnych potrzeb.

sat3

Najwyższe standardy jakości

Urządzenia Satel pozwalają skompletować zestawy zabezpieczeń, które skutecznie ochronią budynki mieszkalne i przemysłowe, takie jak hale fabryczne, biurowce, hurtownie. Urządzenia Satel odznaczają się znakomitą jakością i spełniają najwyższe światowe standardy jakości. Są nowoczesne i wykorzystują innowacyjne technologie.

W 2002 roku firma Satel wprowadziła system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2000. Dodatkowo wszystkie produkty z logo Satel posiadają również znak CE oraz deklarację zgodności EC, co w praktyce oznacza, że spełniają wymagania zawarte w odpowiednich dyrektywach (np. Dyrektywa LVD, Dyrektywa EMC i Dyrektywa R&TTE).

bcs11

Na bieżąco z trendami na rynku

Urządzenia Satel są testowane już na etapie produkcji, a znakomicie wyposażone laboratorium umożliwia prowadzenie sukcesywnych prac nad modernizacją systemów zabezpieczeń Satel. Dzięki temu firma jest zawsze na bieżąco z trendami na rynku i potrzebami użytkowników. Oferta urządzeń obejmuje między innymi centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe. Satel tworzy zarówno rozbudowane systemy klasy premium, jak i tańsze systemy na przeciętną polską kieszeń.

Szerokie wsparcie dla instalatorów

Montersi są marką, która nie tylko oferuje produkty dla instalatorów, ale także szerokie wsparcie techniczne i merytoryczne z nowoczesnym programem szkoleń na czele. Montersi wiedzą jak ważne jest odpowiednie przygotowanie i gotowość wychodzenia naprzeciw trudnościom. Firma cieszy się ogromnym zaufaniem wśród współpracujących instalator, dlatego że nigdy nie zostawia ich samych z problemami. Montersi to także elastyczne podejście do klientów oraz ogromna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem praktycznym.

bcs10

Pełne informacje dostępne na stronie https://www.montersi.pl/satel-integra

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*